Milan Kryl

Zajímavá dovolená

Na stránkách jsem zveřejnil už několik zápisků z dovolené, takže si svojí vlastní úvodní stránku již zaslouží. Snažil jsem se podělit o zkušenosti, rady a tipy. Stručné vyprávění doplnil o několik zajímavých ilustračních fotografií a doporučit ubytování, se kterým jsem byl spokojen.

Vysoké Tatry - Nová Lesná (2004)

Několik zajímavých postřehů, jak se dá hledat dovolená přes internet a ušetřit. Také tipy na několik zajímavých míst ve Vysokých Tatrách, které jsem navštívil již několikrát a vždy se tam budu rád vracet.

Chorvatsko - Ostrov Pag - Stará Novalja (2005)

Slunečné počasí, rozpálené pláže a chladivé čisté moře přímo vybízí k relaxaci a pohodě. I přes velkou popularitu Chorvatska docela málo Čechů a krásná dovolená u moře. Pokud jste se ještě nenechali zlákat, tak se zkuste začíst do zkušeností ze Staré Novajle na ostrově Pag a třeba se tam také rádi podíváte.

Eurovíkendy na poslední chvíli

Příjemně strávený víkend v některém evropském letovisku můžete zažít již příští sobotu a neděli. Stačí si některé město vybrat a vyrazit za dobrodružstvím. Vydejte se po stopách historického Říma, navštivte světoznámé galerie v Paříži nebo vosková muzea v Londýně. Můžete si zpestřit prodloužený víkend i lyžováním na některé z alpských sjezdovek. Vyberte si Eurovíkend

Řecko - ostrov Rhodos

Řecko je stále nejčastějším cílem našich dovolených. I když můžete mít hrubou představu, co Vás na dovolené může potkat, přečtěte si podrobné informace, navštivte fotogalerii nebo se podívejte na celý ostrov Rhodos ze satelitu. Před dovolenou si zjistěte maximum informací o ostrově Rhodos.

Dovolená v České republice

Na vlastní pěst si také můžete vybrat nějakou pěknou dovolenou v českých luzích a hájích. Můžu doporučit hlavně Český ráj nebo Česko-sasské Švýcarsko, které jsou působivé hlavně díky velmi pěkné přírodě. Nebo si zkuste najit ubytování přímo na službách Levné ubytování, Ubytování hotely nebo Ubytování penziony.

Pokud nebudete spokojeni ani tak, kupte si z široké nabídky Levné Letenky a leťte na vlastní pěst.

Levná dovolená

Pokud spoříte, je možné prohlédnout některou z nabídek akčních nabídek cestovních kanceláří můžete si koupit levnou dovolenou pro ČR nebo Evropu a nebo Super Last Minute.

Jiná dovolená

Zkušeností je zatím málo, ale snad budou ještě hojně přibývat. Pokud Vás nezaujala žádná z předchozích možností, tak si zkuste vybrat nějakou úplně jinou dovolenou v zahraničí.