Milan Kryl

ICQ

I Seek You?

Nainstaloval jsem si to jen tak, abych si vyzkoušel, co to bude za blbůstku. Po nějaké době používání jsem si ale uvědomil, že je to vlastně docela zajímavá věcička. Má to snad jenom jednu jedinou nevýhodu. Žere to strašlivou spoutu času, protože se vždycky najde někdo, kdo má právě volno a vidí, že vy jste ONLINE, tak chce pokecat. A člověk nemůže odmítnout... ;o) Takže si najednou uvědomíte, že sedíte u počítače dvě hodiny a ještě jste neudělali vůbec nic, co byste chtěli.

Když už to nemůžete vydržet, tak to můžete vypnout. Ale co kdyby se náhodou objvevil někdo, s kým byste si chtěli pokecat? Tak to vyřešíte přepnutím do módu DND nebo něčeho podobného, ale přeci jen se najdou "odvážlivci" kteří vás otravují i v těchto módech... :)

No ale proč to všechno vlastně píšu? Asi proto, aby jste tomu taky nepropadli... :o) A pokud se tomu tak již stalo, tak můj stav na icq je následující: Aktuální stav mého ICQ Pokud je to zelená květinka a budete mít neodolatelnou touhu mi napsat, tak tak můžete učinit na ICQ # 98968255.

Poslední dobou se začínám už trošku vzpamatovávat a jak mě přešlo nadšení z webových chatů, tak mě přechází i nadšení z tohoto instatního messangeru. Takže povětšinou jsem teď invisible a snažím se na počítači i něco udělat. ;)