Milan Kryl

Zajímavé semináře a odborná školení

Následující informace Vám možná pomohou při výběru vzdělávacích školení. Zatím jsem navštívil školení administrace a nasazování internetových PPC (pay per click) kampaní Google AdWords. A praktický workshop pro vedení uživatelského testování, včetně praktického ověření všech teoreticky předložených informací.

Zkušenosti ze školení firmy H1.cz

Workshop: Uživatelské testování a tvorba použitelného webu

V praktickém workshopu se naučíte uživatelsky testovat, v praxi si to hned vyzkoušíte a jako bonus získáte praktickou příručku pro lepší návrh internetových stránek. Během několika minut se může změnit pohled na Váš ideální web, kdy se na něj podíváte očima testujícího uživatele. Přečtěte si postřehy z prvního školení a v případě zájmu se přihlašte.

Školení od profesionálů Google AdWords

Nejefektivnější forma propagace na internetu - PPC (pay per click) inzerce. Na testovaném školení se probíralo pouze Google AdWords. Nicméně od té doby byly spuštění reklamní systémy Etarget, Sklik a AdFOX. Proto se nová verze školení zaobírá více PPC systémy najednou. Přečtěte si postřehy ze školení Google AdWords a příhlašte se.

Kurz vyhodnocování návštěvnosti a efektivity webu

Čekali jste od svých stránek mnohem víc, než Vám nyní přináší? Naučte se najít slabá místa, objevit rezervy v návrhu a zjistit předpokládaný úspěch v budoucnosti. Objevte skrytá tajemství statistik návštěvnosti, jak měřit požadované ukazatele a zjišťovat způsob zacházení uživatelů s Vaším webem. Přihlašte se na školení.

Školení Dobrého webu

PPC reklama pro začátečníky a pokročilé

Logo Dobrý webZáklady práce s PPC systémy Google AdWords, Sklik.cz, adFOX a eTarget. Na školení získáte základní přehled o možnostech inzerce v těchto systémech. Naučíte se vytvářet reklamy, zásady správného psaní inzerátů a dozvíte se, jakými způsoby můžete PPC systémy platit. PPC školení pro začátečníky a PPC školení pro pokročilé.

Zásady optimalizace pro vyhledávače

Pokud se chcete dostat na první místa vyhledávačů a nedaří se, zkuste se poradit se svými problémy na SEO školení Dobrého webu. Bude Vám velká konkurence činit problémy a nebo s tím po menší úpravě stránek nebudete mít žádné problémy? Absolvujte školení.

Další zajímavá školení H1.cz

SEO optimalizace pro webdesignéry

Logo H1.czSEO aneb Search Engine Optimization je v dnešní době často skloňovaný pojem. Chcete proniknout do tajů optimalizace pro vyhledávače? Ušetřete si čas a místo studia emailových konferencí nebo diskusních fór se přihlašte a zjistěte všechny užitečné informace během jednoho dne.

Kurz tvorby přístupného webu

Poskytovat informace všem lidem bez rozdílu jejich možností a dispozicí - o to by se měl snažit každý webmaster. Zná zásady přístupného webu i Váš webmaster? Umí tvořit bezbarierové stránky podle pravidel přístupného webu? Seznamte se s přístupností, osvojte si zásady přístupného webu a naučte se testovat. Vaše konkrétní problémy můžete probrat přímo na školení přístupnosti nebo si pořiďte knihu Davida Špinara.