Milan Kryl

Komentáře k příspěvku

Android 2.2 Froyo

[ 1 ] Pitrsonek - 24.5.10 09:21:29

Bohužel, zatím aplikace pro android jsou ve směs mizerné a jen pár jich stojí za zmínku. Proti iphone a ipadu, nejsou na tom špatně, stejně tak hry atd. Snad se to časem změní ale nevím jestli to tak dopadne. Nicméně jsem majitelem G1 s 1.6 OS a jsem spokojen, ale kdybych měl výkonější mobil vůbec bych se tomu nebránil. Přechod z webového prohlížeče do rozhraní je dosty zadřený.

[ 2 ] Libor Chaloupka - 24.5.10 09:40:47

Před cca 6 týdny jsme vyměnil G1 za Desire - nebe a dudy, obzvláště rychlost systému. Na Froyo se upřímně těším, jsem upřímně zvědavý, jestli to bude opravdu takový posun kupředu. Snad ten update bude svižnější něž s G1, potažmo s HTC Hero.
Co se týče aplikací v marketu - nevím, nějakou mizérii já osobně nepozoruji. Stejně takových 75% nainstalovaných aplikací zase odinstaluji, většinou vyzkouším a odinstaluji. Postupně jsem se ustálil na určitých aplikacích, které mně osobně vyhovují. Nicméně , Android jako platforma má myslím velmi slušně našlápnuto, což je jenom dobře.

[ 3 ] Pitrsonek - 24.5.10 09:49:34

Co se týče aplikací, myslel jsem to tak že zatím nejsou k dispozici aplikace, které by z androidu dělaly marketingový trhák. Pro apple platformu je hodně her pěkně zpracovaných a aplikaci, z toho to hlediska to beru. Nesrovnávám kvalitu OS applu a androidu .-)

Ale jinak Android má určitě dobře našlápnuto, jen aby se do toho opřeli dobří vývojáři a realizovali trháky pro tutu platformu.

Já budu realizovat jako diplomku, distribuované rozpoznávání řeči, kdy bude možné diktovat smsky, nebo emaily atd. Slovník má 270 000 slov, takže kvalita rozpoznání hlasu bude výborná kolem 85% - 95% uvidíme jak se to povede.

Netušíte na koho bych se mohl obrátit (google, distributor Android mobilů), potřeboval bych zapůjčit výkonější mobil s Androidem pro testování popsané aplikace. Nechci do toho investovat vlastní prostředky.

Děkuji za tip.

[ 4 ] srakyi (WWW) - 26.5.10 01:08:38

4Pitrsonek - nechci ti brat vitr z plachet (projekt zni urcite zajimave), ale rozpoznavani reci uz ma Android primo v sobe (zatim teda ne pro cestinu, ale to je urcite jen otazka casu).

Přidání komentáře