Milan Kryl

Komentáře k příspěvku

Přichází DirectoGlobal - Directo v novém

[ 1 ] Daniel Dočekal (WWW) - 26.2.09 10:09:59

Milane, to fakt budeš propagovat nějaký zjevně nepoctivý systém? Viděl jsi ty vykutálené podmínky užívání?

[ 2 ] ady (WWW) - 26.2.09 10:11:05

Ahoj, pouzival jsem uz stare directo ale mely tam vclku dost bugu (vsak me taky admin po par stiznostech ze neco nefunguje rekl, at radsi pockam na novou verzi). Ovsem puvodne mela byt nova verze pustena 14. unora a celkem se to tahlo - navic i te po ohlaseni ostreho provozu se mi treba nedari vygenerovat kod pro pridane weby, takze jedine, co mi v soucasne verzi funguje je pridani webu do systemu - pak uz se na to muzu jen koukat, ale holt kod si na stranky nevygeneruju ani za nic :)

Napal jsem adminovi tak jsem zvedavy, kdy to spravi.

[ 3 ] Jura - 26.2.09 10:20:01

No mě osobně nefunguje nic kromě přihlášení.
Nikde žádné texty (všude jen bude dolněno později,..) a to mám na direstoglobal.com, dva nezávislé weby.

Taky mi do dneška nepřevedli ani jednu korunu ze starého directa.

[ 4 ] Milan Kryl (WWW) - 26.2.09 11:00:13

[1] Můžeš být konkrétní? Co je na těch podmínkách vykutáleného?

[ 5 ] Daniel Dočekal (WWW) - 26.2.09 12:24:41

[4] (1) nezapojovat se do jakýchkoli aktivit, které vrhají špatné světlo nebo poškozují dobrou pověst společnosti DIRECTO GLOBAL

(2) V případě zablokování účtu účastníka z důvodu porušení smluvních podmínek propadá celý aktuální zůstatek Directo účtu (včetně dosud nepřipsané provize) ve prospěch společnosti DIRECTO GLOBAL

(3) Společnost DIRECTO GLOBAL není povinna účastníka předem informovat o zablokování jeho účtu v programu DIRECTOGLOBAL.COM ani o porušení smluvních podmínek, na jehož základě byl účet účastníkovi zablokován.

(4) (zejména zákon CAN-SPAN z roku 2003 a všechny příslušné zákony na ochranu dat a soukromí).

(5) V případě rozdílů nebo rozporů mezi jednotlivými jazykovými verzemi, platí anglické znění této smlouvy.

(6) KDO je DIRECTO GLOBAL, Inc. a KDE opravdu sídlí?

[ 6 ] Tonda (WWW) - 26.2.09 12:54:10

"Celý systém bude spuštěn dnes mezi 9. a 10. hodinou ráno." - 13:00 stále nefunguje skoro nic

[ 7 ] ss - 26.2.09 13:10:19

[5] Probůh D., viděl si někdy podmínky ostatních reklamních a partnerských sítí? Mně občas přijde jako, že žiješ v jiném světě.

Spíš než v důvěře bych viděl problém právě v amatérizmu provozu staré verze a v přechod na novou...

[ 8 ] Daniel Dočekal (WWW) - 26.2.09 13:13:18

[7] Viděl jsem kupy podmínek a do řady systémů a služeb bych nikdy nevstoupil, protože mají podmínky právě takové jako mají.

Amatérizmu se nedivím, spíš ale stále žasnu, proč zrovna Milan Kryl věnuje pozornost nějak pofidérní one-man-show s ještě pofidérnějším původem. Pokud tohle rovnou není letadlo a okrádání lidí, tak je to prostě jenom hračka nějakého studenta.

[ 9 ] Rival (WWW) - 26.2.09 13:27:46

>> ... tak je to prostě jenom hračka nějakého studenta. <<

Tak po tom "přechodu" si to začínám myslet taky :-(

[ 10 ] Marek Maťovka (WWW) - 26.2.09 14:55:39

[8] Proč si o někom první nezjistíš nějaké informace, než o něm začneš psát blbosti jako one man show nebo student?

[ 11 ] Vembl (WWW) - 26.2.09 15:43:08

Daniel Dočekal: Než začnete plkat nesmysly ohledně projektu DirectoGLOBAL.com, tak zkuste trochu zapátrat v Googlu a zjistit si podrobnější informace o celém projektu a jeho historii a o tom zda se jedná o letadlo nebo ne (dnes Vám udělím jenom veřejné napomenutí, příště to za mě vyřídí můj právník :).

Pro Vaši informaci zde jako majitel projektu uvádím pár informací:

1) Projekt Directo.cz/sk jsem koupil v říjnu 2008 od studenta (skutečného), který jej vytvořil jako studentský projekt.
2) Bohužel se po čase začaly v systému projevovat větší či menší bugy, které jsme se snažili řešit nejprve opravou, ale nakonec jsme museli přistoupit k vývoji zcela nového projektu na kterém dělá jeden programátor na plný úvazek a další 2 lidé (jedním z nich jsem já a druhým moje kolegyně - zaměstnankyně:). Takže tu hned máme 3 people show:). Je pravda, že převod systému neprobíhá úplně hladce, někdy ty informace jsou trochu zavádějící, zdrželo se to, dnes ráno to nefungovalo, protože jsem se špatně dohodl s programátorem (v 7 ráno po několika probdělých nocích za sebou jsem to prostě vypustil dříve než jsme to nahráli na ftp, za což se všem omlouvám.
3) Systém není žádné letadlo, své závazky jsme vždy platili a platíme i nadále a rozhodně platit budeme. Za systémem DirectoGLOBAL stojí finančně stabilní společnost, takže se nikdo o své peníze nemusí bát. To že se nepřevedl zůstatek všem je dáno bordelem ve staré db a skutečností, že se někteří lidé zaregistrovali do nového účtu pod jinou měnou než dříve, apod. Prostě jsou to klasické problémy s převodem, které se během krátké doby upraví a vyřeší. Nový systém je důkladně zabezpečený (opravdu důkladně - chodí nám alerty v případě nesprávného vložení kódu, apod.). Nicméně za všechny reklamy, které se v důsledku převodu ztratí nebo přestanou zobrazovat vrátíme inzerentům peníze.

Až příště budete chtít nějaký projekt kritizovat a nazývat ho letadlem, zkuste raději nejdříve hledat informace, a pak teprve psát. Ušetříte si tím mnoho zbytečných starostí.

Marek Maťovka: Díky, že jsi se zastal.

[ 12 ] Daniel Dočekal (WWW) - 26.2.09 16:59:01

[11] "Za systémem DirectoGLOBAL stojí finančně stabilní společnost" ...

Aha, pochopil jsem. Žádná americká "incorporated" neexistuje a celé je to jedna velká bouda. To co jste napsal mě ještě víc přesvědčilo, že je to jenom další zbytečný projekt, na který naletí lidé jenom skrz tvrzení věcí, které nemají reálný podklad.

[ 13 ] Morasino - 26.2.09 17:09:14

Dane, nic takového si nedokázal, a proto tu teď rýpeš...
To co tvrdíš máš snad podložené? Nikdy si ten systém nevyzkoušel, tak běž mlejt o dům dál.
Já jako běžný uživatele ho využívám, tento systém v česku chyběl a zaplnil toto volné místo. Directo je ukázka toho jak lehce dá koupit reklama.
Takže jak ty tvrdíš další zbytečný projekt je možná pro tebe, pro ostatní ne.

[ 14 ] Daniel Dočekal (WWW) - 27.2.09 08:50:47

[13] a proč bych něco takového měl dokazovat? Podobných reklamních systémů existují desítky, 90% z nich živoří. Jak může "zaplňovat volné místo"?

A u tohoto je zjevné, že ona "stabilní" společnost a ještě navíc cosi se sídlem v USA neexistuje - "Vembl" (pokud tedy opravdu má s touhle komedií něco společného) to neustále přechází mlčením.

[ 15 ] Morasino - 27.2.09 12:11:38

Asi jsem neandrtálec, ale kolik takových systémů je u nás? 0 0 0. Kontextovou reklamu od Adfox, či Adsense nepočítáme, tam je platba za proklik..

Společnost existuje, jestli je stabilní to nevím. Nevidím do toho. :-)

[ 16 ] Vembl (WWW) - 28.2.09 03:02:38

14) Milý pane Dočekale, mé napomenutí jste nevzal v úvahu, budeme Vás tedy žalovat pro poškození dobrého jména společnosti a uvádění lživých a ničím nepodložených skutečností.

[ 17 ] Nogard (WWW) - 28.2.09 10:17:04

Těch podmínek bych se nebál, viděl jsem již mnohem horší, a přesto to byly systémy, které dodnes spolehlivě fungují a mají spokojené uživatele. Je jen přirozené, že se tyto systémy snaží co nejvíce chránit před různými vykuky a podvodníčky. Problém je spíše někde jinde.

Zkusil jsem Directo nasadit, bohužel nikdy nefungovalo pořádně, zaznamenávalo chybné údaje o vložených webech (například ranky a počty přístupů). Převod na nový systém je s prominutím děs a hrůza, provozovatel ho nebyl schopen automatizovat, otravuje uživatele sáhodlouhými popisy co mají udělat, nefungovalo zasílání aktivačních e-mailů, v novém systému jsou nefunkční části (například zaslání zapomenutého hesla obsahuje pouze směšné sdělení "Stránka se připravuje").

Proto bych po svých zkušenostech s čistým svědomím bohužel nemohl Directo nikomu doporučit. Myšlenka je to zajímavá a pěkné, bohužel provedení nespolehlivé - stále je lepší nasadit AdSense.

[ 18 ] nosi - 28.2.09 10:42:41

14) To je skutecne usmevne...

Vembl stoji napriklad jeste za prekladatelskou agenturou http://www.fortrans.cz, jejichz sluzeb jsem parkrat vyuzil a vzdy v pohode, plus celkove na me Vembl pusobi velmi serioznim dojmem. Ono hlavne;

- Nelibi se ti podminky? Nevstupuj do systemu, nikdo te nenuti (neni duvod nazyvat to letadlem - nebo te Vembl nekde v restauraci ve dvacet let starem obleku premlouval ke vstupu, ze budeme vsichni milionari? :-).

- O tom kde clovek zalozil firmu a proc se podle me zpovidat nemusi, osobne kdyz se podivam na nazev domeny a konkretne na druhe slovo, dava mi to Inc vetsi smysl (aneb chytremu napovez, hloupeho zazaluj :-)).

Predevsim by se mi taky nelibilo, kdyby nekdo moji praci oznacoval za letadlo a priklanim se zcasti k Morasinovu nazoru ;-).

Zbytecne silna a nehezka slova, Dane.

[ 19 ] JaMi (WWW) - 1.3.09 09:58:28

ja som sa registroval uz do directoglobal ale po vlozeni kodu mi to vyhadzuje chyby koli tomu ze moj hosting provider nema zapnute fopen, na supportu directa slubili ze mozno upravia kod aby to slo, tak uvidim a hadam si niekedy directo dam na svoje stranky

[ 20 ] Vembl (WWW) - 2.3.09 11:18:20

[17] Díky za kritiku starého systému - v tom s Vámi bohužel musím souhlasit. Ve starém systému jsme se spoléhali na externí API a to nikdy nefunguje pořádně. I v novém systému jsou drobné bugy, které ale průběžně odstraňujeme, ale hlavně je celý systém velmi dobře zabezpečen proti podvádění. Co se týče automatizace přechodu bohužel to nešlo udělat - hodně lidí, kteří se registrovali do nového directa jaksi nedalo svůj e-mail, takže jsme je nebyli schopni kontaktovat ani převést do nového systému. Navíc nový systém běží pod americkými zákony, které jsou trochu jiné než v ČR.

S tím, že v tom dělám zmatky s Vámi musím bohužel souhlasit. Tohle mi prostě uniklo, ale věci dotáhnu do zdárného a úspěšného konce.

[ 21 ] Vembl (WWW) - 2.3.09 11:58:59

[19] Tohle již funguje, přidali jsme 2 další možnosti do generování kódu. Zkuste to a mělo by to fungovat.

[ 22 ] Charles (WWW) - 19.10.16 19:14:44

There is numerous separate years Los angeles Weight reduction eating plan with each a person can be a necessity. The pioneer part can be your original obtaining rid of belonging towards the extra pounds. la weight loss

Přidání komentáře