Milan Kryl

Komentáře k příspěvku

Bezpečnostní chyby v Googlu

[ 1 ] Hellish (WWW) - 22.11.05 10:38:10

Myslím, že to vidíte (nebo chcete vidět) moc černě.

Ad Analytics - všechny vámi popisované problémy (zpoždění dat, možná i ztráta?) jsou dle mého způsobeny nečekaným zájmem uživatelů, který bude brzy vyřešen upgradem hw. Věřím, že potom bude vše v pořádku a já osobně Googlu toto počáteční škobrtnutí (které není nijak překvapující) odpustím. Nemluvě o tom, že google dává k dispozici opravdu úžasný nástroj zdarma! Analytics není jenom nástroj pro sledování návštěvnosti a odkud lidé na web přichází (jak jsem v poslední době často četl). Především přináší nástroje na sledování konverzí, goal funnels apod., což jsou nástroje, které mohou firmám pomoci zvýšit zisk. A znovu opakuji - zdarma! V porovnání s tím, je napr. navrcholu.cz jen placená služba na sledování návštěvnosti (o nějakých konverzích si můžete nechat zdát) a když jsem byl platícím klientem této služby (varianta Premium) dostával jsem od nich naprosto nereálné výsledky, že jsem službu musel zrušit. Tak to jenom tak pro srovnání.

Umlouvám se, že jsem tak rozpovídal, ale nemůžu nechat bez komentáře příspěvek, který se snaží vyvolat dojem, že Google má nějaké veliké problémy. Obzvláště od člověka, který má dole napsáno "Autor stránek je zaměstnancem portálu Centrum.cz"

[ 2 ] Milan Kryl (WWW) - 22.11.05 10:58:05

[1] Proč moc černě? Píšu většinou jen a pouze o Googlu. Myslím, že se tu nenajde téměř ani jeden příspěvek, který by byl na Google a negativní.

Pokud mohu soudit (nehledě na to, kde jsem zaměstnán), tak se i ve světě začíná objevovat vícero negativních názorů.

Stejně jako nabízím klady Google Analytics
http://kryl.info/clanek/352-google-an
tak jsem dnes přinesl informace i o negativních stránkách. Každý čtenář si může přečíst oba příspěvky a názor si udělat sám.

[ 3 ] rony - 22.11.05 12:36:55

[1] Milan je jeden z ludi, kde nemusim ocakavat extremne zaujate propagandisticke prispevky.

[ 4 ] Aleš Dobrovolný - 22.11.05 16:22:28

K článku: mě se google-analytics dnes vzpamatoval z letargie a nabídl přehled od 17.11, kdy jsem se zaregistroval, do včerejška. Včera tam nebylo ještě skoro nic, takže předpokládám (a doufám), že teď dohání "manko". ;

[ 5 ] Milan Kryl (WWW) - 24.11.05 13:53:44

[1] K článku přidávám další vycházející informace o tom, že má Google problémy ,)

[4] Taktéž pozoruji, že se už začíná Google Analytics vzpamatovávat. Aspoň stávajícím uživatelům. Uvidíme, kdy budou kapacity i pro nové...

Přidání komentáře