Milan Kryl

Komentáře k příspěvku

Tři pozvánky do mailu GigaCentrum

[ 1 ] wosa - 8.2.05 23:30:28

Nevim jestli to nemá nějaký webový email..
Při psaní e-mailu, bych uvítal funkci preview.
No, prostě nápad.

[ 2 ] Petr (WWW) - 8.2.05 23:47:32

Já bych uvítal možnost trvale si zvýraznit v doručeném e-mailu určitou pasáž (hlavička emailu by se rovněž označila). Archivuji si všechny maily a někdy se při zpětném dohledávání důležitého mailu pěkně zapotím. Já vím, že existuje hledání v textu, ale pokud neznám přesné znění textu... No, snad tento výplod za tu pozvánky stojí ;-)

[ 3 ] minim.V - 9.2.05 06:22:24

POkud vím, tak žádný webmail neumožňuje export uložených kontaktů, např. gmail umí alspoň import ale to mi moc mepomohlo...;-)

[ 4 ] keff - 9.2.05 15:39:41

Za sebe priznavam ze by mi uplne stacilo vyhledavani casti slov s ohybanim, hodne nastavitelne filtry, kvalitni antispam a moznost sdruzovat konverzace manualne, nejen tak jak se automatu na gmailu zamane. Nejsou to neuskutecnitelne veci, jen je zatim zadny email nema vsechny.

[ 5 ] Milan Kryl (WWW) - 14.2.05 20:54:25

Všem zúčastněným jsem nakonec odeslal pozvánku. Ještě tu mám (darované - díky Petře .-) http://orson.rydval.cz/ ) poslední 4 pro případné další zájemce.

[ 6 ] louix (WWW) - 15.2.05 17:15:19

Já bych uvítal úplnou volnost ve vlastním seřazováním složek, podsložek, názvů těchto složek apod. Možná se vám to zdá zbytečné nebo malicherné, ale já s mailem pracuju skutečně dnes a denně a dost by mi to usnadnilo a zpříjemnilo práci.

[ 7 ] Filda (WWW) - 16.2.05 12:22:01

Me by se libila funkce ktera by umoznila "poslat neomezene velkou prilohu", ale ne tak aby se posilala tim mailem. Fungovalo by to zhruba jako www.uschovna.cz s tim rozdilem, ze bych pridal k mailu prilohu, ale mailem by sel pouze odkaz.

[ 8 ] mlok (WWW) - 16.2.05 16:13:33

Samozrejme funkci Nahled (preview). Vcera jsem ji potreboval jak med.

Docela bych uvital moznost otevrit si do Tabů (nebo aspon oken) slozky, napr.odeslane, rozepsane apod.)

Taky se mne zalibila funkce co ma Gmail a to 'Archive', potom se takovy mail zobrazuje v 'All mail' coz se hodi pri dlouhych diskuzich, ktere trvaji docela dlouho.

[ 9 ] Leinad (WWW) - 23.3.05 16:40:54

Uvítal bych možnost přidat adresu SMTP na blacklist. Prosím o pozvánku.

[ 10 ] Prisera (WWW) - 2.4.05 10:42:55

Hodilo by se
*) oznaceni priznaku pomoci barev (dulezitosti) - trideni dle tohoto kriteria
*) zobrazeni vice emailu v jednom okne (dle vlakna) (at clovek nemusi pri cteni listovat nekolika emaily, tj. vsechy info v jednom okne), - generovat spesl emai???
*) funkce ktera z vlakna emailu udela jeden soubor mozny ke stazeni ( v nekterych email diskuzich super vec, at to nemusim rucne kopirovat do jednoho souboru..., kdyz uz predchozi nebude splnitelne)
*) rozdelit prostor mezi email/www/fotogaleri/blog (fotogaleri a blok doprogramovat :), ve spojeni s xchatem by to nemusl byt az tak spatny marketingovy tah...
*) IMAP
*) barevne oznacovani nekterych emailu, pripadne urciteho textu v nich (mnohdy staci v hlavicce), nebo moznost "opoznamkovat" si email
*) no a pak jeste hodinky z vodotryskem :)))

Chtely jste nejake napady toz zde jsou...

Přidání komentáře

Přidávání komentářů bylo pozastaveno.