Milan Kryl

Komentáře k příspěvku

Seznam to NENÍ internet

[ 1 ] Ancoram (WWW) - 18.6.04 06:30:49

Přesně tak, souhlasím slovo od slova. Opět se naplňuje taoistické "Co je slabé zesílí, co je silné zeslábne", takže jsme svědky vzestupu jakéhosi giganta, který začal sympaticky, na což nalákal spoustu uživatelů, nicméně chová se stále drzeji a agresivněji ve stylu "urvi co můžeš", včetně omezování informací a možností, včetně dělání hlupáků z uživatelů apod. Přesně v logice malého velkého kapitalisty. Internet pro mě nikdy neznamenal jen Seznam, ale dost dlouho pro mě byl tento portál důležitý. Nevhodná strategie (když se někdo chová jako monopol v situaci, kdy ho nemá, je směšný ještě více než kdyby jím opravdu byl) mě odradila.

[ 2 ] Jirka Kouba (WWW) - 18.6.04 10:30:17

Jenom malé upřesnění: Seznam.cz nebyl první. První byl, pokud se nemýlím, portál Uzdroje.cz.

[ 3 ] Martin Baleja (WWW) - 18.6.04 17:43:39

Zajímavé - rád jsem si to přečetl. Tyhle bitvy mezi portály mě nikdy moc nezajímaly, ale zaujalo mě to "potlačování některých odkazů ve výjezdech vyhledávání". Můžeš uvést příklad, prosím? (tím tě nechci "nachytat na hruškách", protože vím, že je to tvůj obor a určitě neplácáš hlouposti - jen nevím, jak si to sám ověřit).

Jak se ti jinak líbí můj "Příliš žlutoučký kůn"? ;-)

[ 4 ] Ondřej Hadač - 27.6.04 16:23:08

Přesně totéž jsem četl o serveru Yahoo.com. Američani si myslí, že Yahoo = internet. O seznamu jsem to ještě neslyšel, ale je pravdou, že je zřejmě nejznámnější.
Jinak bych chtěl poděkovat tvůrci stránek za pěkný BLOG. Rád si ho čtu.

Přidání komentáře