Milan Kryl

Seriál Threshold (2005)

Seriál Threshold

Drama plné napětí - tým expertů, který je sestaven americkým námořnictvem po mrazivém objevu. Výjimečné plavidlo přistálo uprostřed Atlantského oceánu. Dr. Molly Anne Caffrey (Carla Gugino) je vládní analytička nepředvídatelných událostí, její prací je navrhovat plány pro nejhorší scénáře, které by mohly nastat.

Poté, co je jeden z těchto plánů - Threshold - aktivován jedním z poradců národní bezpečnosti J. T. Baylock (Charles S. Dutton), se začíná postupovat podle scénáře sloužícímu k řešení problémů výskytu mimozemšťanů na Zemi. Caffrey shromáždí tým specialistů připravených na první kontakt s nezvanými návštěvníky. Dr. Nigel Fenway (Brent Spiner) - zklamaný mikrobiolog NASA, Lucas Pegg (Rob Benedict) vynikající ale neurotický fyzik, Arthur Ramsey (Peter Dinklage) expert na jazyky a matematiku a nakonec Cavennaugh (Brian Van Holt) velmi dobře trénovaný tajný agent se záhadnou minulostí.

Spolu postupně hledají význam přistání tajemného plavidla, snaží se dešifrovat jeho záměry a připravují se na případnou krizovou situaci - invazi mimozemšťanů.

Související odkazy