Milan Kryl

Seriál Heroes (2006)

Heroes

Někteří lidé žijící své běžné životy si v seriálu Heroes začínají pomalu uvědomovat, že jejich schopnosti občas nejsou zcela normální. Postupně získávají dojem výjimečnosti a jedinečnosti a hledají smysl těchto změn.

Genetikova hypotéza

Dozvídají se o hypotéze jednoho genetického profesora Chandra Sureshe (Erick Avari) žijícího v Indii, který výzkumu těchto schopností a jejich vývoji mezi lidmi věnoval celý svůj život. Některé poznatky stihl vydat ve své knize, nicméně nakonec zmizel. Po jeho stopách se vydává jeho syn, snaží se odhalit tajemství svého mrtvého otce a příjít všemu na kloub.

Peter a Nathan Petrelli

Mezitím se seznámíme se schopnostmi ostatních lidí. Mladý snílek Peter Petrelli (Milo Ventimiglia) se snaží přesvědčit svého politicky zaměřeného bratra Nathan Petrelliho (Adrian Pasdar), že jejich údělem je záchrana roztleskávačky Claire Bennett (Hayden Panettiere).

Las Vegasská striptérka Niki Sanders

Striptérka Niki Sanders (Ali Larter) z Las Vegas se dozví, že její syn nebude moci dále navštěvovat školu pro nadané. Zatímco on objevuje tajemství své matky a jejího zrcadlového obrazu.

Drogově závislý malíř Isaac Mendez

Nadaný malíř Isaac Mendez (Santiago Cabrera) je schopen malovat budoucnost, i kdyz k tomu zatím potřebuje dávku své drogy. Drogová závislost také naruší jeho roční vztah.

Nešťastný policajt Matt Parkman

Policista Matt Parkman (Greg Grunberg) z Los Angeles najednou dokáže slyšet myšlenky druhých lidí, i když nezvládá složit zkoušky na detektiva, tak jej přizve díky jeho nezvyklým schopnostem k vyšetřování FBI.

Japonský samuraj Hiro Nakamura

Japonský mladý muž Hiro Nakamura (Masi Oka) je schopen ohýbat čas a prostor. Díky tomu může zastavit čas a v patřičném okamžiku pomoci nebo předejít některým událostem. Jednoduše také může cestovat z Japonska přímo do USA díky své mysli.

Sjednoceni za společným cílem

Jejich společným cílem není nic menšího než záchrana světa...

Související odkazy