Milan Kryl

Kryl Blog

Specializace na vyhledávače, SEO, tvorbu stránek a internetové trendy
29. 10. 2003 [10:29]

Chlapci americti to maji pekne osefovany. Tak to se do USA uz tuplem nepodivam. Doprosovat se jich o viza a jeste potom byt ulozenej do centralni banky osob. (nakonec to od nich odkoupi Microsoft a bude dokonano...)

28. 10. 2003 [17:26]

Dneska jsem nějak neměl co v plánu a tak jsem se chytl hlášení na Kissu, našel si podrobnosti a ve dvanáct hodin jsem místo vaření oběda vyrazil na Vítkov. Foťák s sebou, ale fotečky ještě nejsou zpracované (tak orsone nepruď , až budou, tak možná budou i tady) Zítra to balím a jedu domů, tak nejdřív tak přístí týden. Tendence je ale taková, že je času čím dál míň, tak bych to viděl dost bledě... Ale čas ukáže. Musím říct, že to tam bylo supr a i když chtěli dvacku za vstupné mimo hlavní sál, tak to stálo rozhodně za to.

22. 10. 2003 [17:06]

Dneska jsem se upsal na diplomku "Srovnávací analýza technologií vývoje webových aplikací" doufám, že mi to půjde tak dobře, jak vypadá to témátko.

21. 10. 2003 [16:13]

Plánoval jsem vyměnit zlobící větráček v počítači, po vyndání jednoho v přední části skříně jsem zjistil, že to na hlučnosti startu moc nepomůže a že by bylo potřeba měnit ještě vrtulku na desce nebo procesoru. Do toho se mi nechtělo, tak zatím jsem bez toho předního. Šlape to docela v pohodě a ani na teplotě to není poznat.

10. 10. 2003 [20:04]

Zlobila mě myška potfora jedna zlobivá. S Microsoftí mousí to jelo v pohodě, takže jsem koupil novou. Genius NetScrooll+ za 110,- u siriusu. A všechno funguje, jak má

09. 10. 2003 [22:43]

Nějak zase přestávám stíhat. Trochu jsem to ještě proložil nemocí. Potkala mě nemilá událost s práškovým hasícím přístrojem, ale krom rozbité jedné mechaniky na hifi snad nic dalšího. Kompík šlape, věž jinak taky. Kazetu jsem nepřehrával aspoň 2 roky, takže snad to není až taková ztráta. Zápis do skoly mě ještě čeká, ale díky mému (už bývalému) spolubydlícímu jsem byl aspoň v termínu zaregistrován. Na zápis do šesťáku, kterej asi bude potřeba kvůli diplomce, potřebuju nasbírat jen 6 kreditů, tak to snad dám i kdybych nechtěl. Horší bude sehnat nějaké téma na diplomku... nemám ahnung. Pokud by vás něco pěkného z Databází napadlo. Nejlíp ještě směrem na net, php, xml, ... dejte určitě vědět.