Milan Kryl

Komentáře k příspěvku

AdSense - Doporučení v češtině

[ 1 ] JaS (WWW) - 17.8.06 16:41:15

Pár známých si instalovalo Firefox přes moje AdSense. Ale na účtu mi nepřibyl slibovaný dolar ale pouze deset centů.

OT: Pokud mě paměť tak doporučení již nějakou dobu v AdSense byla (měsíc možná dva). IMHO jedinou novinkou je doplnění (české mutace reklam na) Google Picasa a Desktop Search.

[ 2 ] Libs - 17.8.06 17:10:49

Myslím, že v tom máte trochu zmatek.

AdSense - Když účastník, který je do Google AdSense zaregistrován skrze vaše doporučení, poprvé vydělá USD 100,00 a je způsobilý pro vyplacení, připíšeme na váš účet USD 100,00. Doporučení Google AdSense se započítává, když si účastník, který nikdy předtím nebyl do Google AdSense přihlášený, vytvoří účet a vydělá alespoň USD 100,00 do 180 dní od registrace. Aby takový účastník splňoval podmínky úspěšného doporučení, musí být způsobilý přijímat platby.

Firefox - Až si uživatel, který byl vámi doporučen, stáhne a instaluje Firefox, připíšeme na váš účet kredit v maximální výši USD 1,00. Doporučení pro Firefox se započítává, jakmile uživatel systému Windows, který si předtím Firefox ještě nenainstaloval, poprvé tento prohlížeč stáhne a spustí.

Picasa - Když si nějaký uživatel stáhne a nainstaluje program Picasa z vašeho doporučení, připíšeme na váš účet kredit až do výše USD 1,00. Doporučení Picasa je započítáno, když si nějaký uživatel Windows, který dříve Picasu instalovanou neměl, program stáhne a nainstaluje poprvé.

Také bych opravil větu "Maximální počet těchto referenčních kódů je 4 na jednu stránku." - správná verze by měla být - Maximální počet těchto referenčních kódů je 4 na jednu stránku, ale každý musí být na jiný produkt. Takže vlastně byste neměli mít dvě doporučení pro AdSense, jako máte v tomto článku. :)

[ 3 ] Jozef - 17.8.06 17:21:56

Zlaty moj si pekne precitaj co tam pisu, Ja som to tiez na prvykrat nepochopil /po tazkej noci s priatelkou/ ale som im pisal a pytal sa ich co a ako ,ze co za finty na mna hraju hovoria dolar a davaju desatinu. No a odpisali, inak velmi rychlo a slusne, ze zarobok je MAX. jeden dolar nie stale jeden dolar a ide o to, ze kde sa nachadza uzivatel, ktory si firefox instaluje. Za cecha alebo slovaka to je 10 centov, za amika napr. ten spominany dolar.

[ 4 ] Milan Kryl (WWW) - 17.8.06 17:50:09

[1] Picasu mám zatím stále nefunkční a Google Desktop v možnostech zatím vůbec nemám.

[2,3] díky za upřesnění, příspěvek jsem upravil. Příčinou je jednak chybné proklikávání při psaní příspěvku. Podruhé jsem volil možnost vše na jedné stránce. A jednak globální oteplování .)

[ 5 ] Karol Pointa - 18.8.06 16:35:00

Jozef mal pravdu! Je predsa logicke ze referal nema celosvetovo tu istu hodnotu to je jasne. Mali by zaviest do skol novy predmet Citanie s porozumenim

[ 6 ] Hannes (WWW) - 28.12.06 20:13:00

rekl bych ze v ceskych podminkach se to moc nevyplati - jenom malokdo dosahne v tomto casovem obdobi na tech 100 dolaru...

[ 7 ] Tomáš B (WWW) - 2.11.09 22:21:29

Ahoj, jen nenacházím nikkde v AdSense cestu k těmto příjmům. Měsíčně mi pár webů něco vydělá reklamou, ale reklamu na reklamy? To bych si nechal líbit.
Jsem unavený a ospalý, navedete mě někdo? Prosím..
T

Přidání komentáře