Milan Kryl

Komentáře k příspěvku

Opera 9 Final

[ 1 ] um.Trip - 22.6.06 21:51:19

Cože nejhorší prohlížeč z hlediska tvůrců webu? Opera ve verzi 9 má, alespoň ze svaté trojice (FireFox, InternetExplorer a Opera) nejlepší (nejméně chybouvou a nejpokročilejší) podporu xhtml a css.

[ 2 ] Milan Kryl (WWW) - 22.6.06 22:14:41

První komentář od PIXYho u příspěvku na conBlogu
http://blog.converter.cz/index.php?p=

[ 3 ] Petr (WWW) - 23.6.06 14:23:10

Pixi kritizuje hlavně nedodržování ECMA skriptu a problemy při vývoji Ajaxu. Při složitějších aplikacích je prostě bohužel nezbytné to často dělat jen pro jeden prohlížeč, někdy nic jiného nezbyde ;)

[ 4 ] kandy (WWW) - 23.6.06 22:14:53

[1] ok nejhorsi je urcite silne slovo, ale Opera ma rozhodne co dohanet v oblasti JS+DOM. Treba pred pul rokem jsem delal jeden ajaxoidny uploader s pouzitim iframe-ov a nedokazal som prist nato, preco to v opere nebezi uplne tak, ako by som si prial... teraz to bezi spravne a na skripte som nic nemenil :)
V oblasti xhtml+css samozrejme spravili kus prace otom niet pochyb, ale davat tomu nalepku najlepsi je zas len trufale :) hlavne ak zobereme v uvahu dalsie prichadzajuce verzie standardov, pripadne podpora dalsich xml jazykov by nebola tiez na zahodenie... ale niekto racej widgety a torrenty (ja som skor zato, aby mali aplikacie konkretne pouzitie - skusenost ukazala ze tak ponuknu cloveku viac)

Přidání komentáře