Milan Kryl

Komentáře k příspěvku

Google blíž k filmům

[ 1 ] Požitkář - 24.2.05 07:55:23

Jenom dvě připomínky
- není mi jasné, proč bych měl (snad s výjimkou filmů, co se k nám nedostanou) vyhledávat službu v angličtině (počeštění se asi opravdu nedočkáme), když na www.365dni.cz stejná služba již několikátým rokem funguje v češtině
- docela by mne zajímalo, kdy od tebe tuto zprávu přebere Živě s nějakým šokujícím nadpisem, např.: "Google konečně prohledává video soubory" jako posledně, kdy s velkou slávou rozeběhli webovou službu s vyhledáváním ve třech televizních programech. To jsou vážně v Americe tak tupí, že tam ještě podobnou službu nikdo neprovozuje nebo je to jenom o PR masírování společnosti Google?

[ 2 ] Milan Kryl (WWW) - 24.2.05 09:27:10

[1] Je pěkné, že 365dní to má již dlouhou dobu, ale přesně tu pohodlnost, kdy nevyhledáváš podle něčeho, ale přímo fulltextově jsem tam nenašel. Můžu si zaškrtnout hledání filmu podle názvu, originálního názvu nebo herce. Ale dotaz Tom Hanks ostrov mi tam neprojde. :)

Angličtina není pro mě velkou překážkou, takže radši budu teď používat Google. Nemusím se proklikávat několika formulářema jen vyplním co hledám.

A že ode mě přebírá zprávy Živě, to díky za kompliment. :) Ale myslím si, že oni mají své zdroje a ode mě zprávy nepřebírají. :))

K tomu prohledávání videa, u nás podobná služba není, protože nejde pouze o prohledávání třech televizních programů, ale souvisejícího textu a obrazu. Ten text jsou pravdepodobně titulky k těm pořadům. A to pokud vím neumí žádná česká služba...

[ 3 ] Filda (WWW) - 25.2.05 09:38:47

Vypada to zajimave, nicmene IMDb pouzivat neprestanu.
A jeste legracka na zaver, pod vysledky hledani je veticka:
The selection and placement of reviews on this page were determined automatically by a computer program. No movie critics were harmed or even used in the making of this page.

Přidání komentáře