Milan Kryl

Kryl Blog - RSS

Tři pozvánky do mailu GigaCentrum

08. 02. 2005 - 22:28

Dnes jsem dostal do pošty pět pozvánek GigaCentra. Dvěma jsem již podělil kamarády a zbytek mám na rozdávání. Protože jich není tolik jako do Gmailu a pravděpodobně je bude chtít více lidí, nebude jednoduché se k nim dostat.

Rozšířené testování

GigaCentrum je nyní ve verzi 0.4 a bude zpřístupněna širšímu okruhu lidí přes pozvánky. Pokud jste psali na emailovou adresu uvedenou na úvodní stránce služby GigaCentrum, tak se pozvánek v blízké době pravděpodobně dočkáte také (aspoň ti, co napsali mezi prvními).

Celková uživatelská základna se rozšíří na počet 500 uživatelů. Ti si budou moci vychutnat nového rozhraní, rychlosti práce s poštou a dalších mnoha výhod, které jsem již zmiňoval v minulosti.

Novinky verze 0.4

V nové verzi jsou hlavně tyto podstatné aktualizace

  • rychlopřepínání režimů zobrazení
  • správné chování focusu při používání tabulátoru
  • označení důležitých zpráv vykřičníkem
  • hledej s kontextovým menu
  • opraveny hromady chyb a textové popisky

Soutěž o pozvánky

Pokud si chcete vyzkoušet novou verzi emailu Centrum.cz a nechcete čekat do oficiálního spuštění, tak máte možnost získat pozvánku přímo tady.

Do komentářů nebo na email napište jednu z následujících věcí:

  • slogan na nový email GigaCentra
  • básničku na téma GigaCentrum
  • funkci, kterou zatím nemá žádný webový email a toužíte po ní

Vyhodnocení provedu po týdnu od data zveřejnění. Vyberu ze zaslaných příspěvků ten, který se mi bude zdát nejlepší, nejvtipnější, nejzajímavější. Je možné, že v každé z kategorií zvolím jednoho vítěze, tak klidně pište do každé kategorie zvlášť.

Nevhodné komentáře budou smazány bez nároků na jakoukoliv odměnu. ;o)

Často kladené dotazy pro nové testery

Chci GigaCentrum opravdu používat, co se stane se zprávami po skončení testování? Zůstane mi adresa na serveru GigaCentrum.cz?

Data z testovacího účtu na GigaCentru budou po skončení testovacího období převedena do speciální složky ve Vaší schránce na Centrum.cz. Vaše schránka na Centrum.cz získá po skončení testů automaticky "kabát a funkce" GigaCentra. Jinými slovy - nepřijdete o žádné zprávy ani kontakty vytvořené v průběhu testování. Vaše adresa pro testování bude fungovat pro příjem pošty minimálně po dobu jednoho roku.

Mám aktivní účet na Centrum.cz a pro testování GigaCentra jsem si zvolil stejné uživatelské jméno, co se stane s mou poštou na obou účtech po spuštění nového e-mailu do normálního provozu?

GigaCentrum i váš současný e-mailový účet na Centrum.cz používají stejné uživatelské jméno a heslo, dále pak sdílí adresář s kontakty (ten je v současné době přístupný pouze ze služby Centrum.cz e-mail). Nesdílí ovšem doručené zprávy.

Uživatel může využívat služeb na obou serverech současně. Data z testovacího účtu na GigaCentru budou po skončení testovacího období převedena do speciální složky ve Vaší schránce na Centrum.cz.

Intro pro nové testery GigaCentra.

Zkuste štěstí ještě tady

 

Líbilo se? Přidejte do Linkuj.cz | del.icio.us | vybrali.sme.sk | Přidat RSS blogu do Google

Tip: Krátké zprávy a zajímavosti (rychlý přístup http://kryl.info/kratce)

Související