Milan Kryl

Kryl Blog - RSS

Google News v češtině

21. 11. 2007 - 20:36

Kolem osmé hodiny večer byly spuštěny české Google News. Jde o agregátor aktuálních zpráv od Google. Kromě pravidelného čtení přes web je možné novinky sledovat přes RSS či Atom.

Informace o Google News

Služba Zprávy Google shromažďuje události z více než 400 zdrojů zpráv v českém jazyce a automaticky je seřazuje tak, aby nejdůležitější zprávy byly prezentovány jako první. Témata jsou aktualizována každých 15 minut, takže je pravděpodobné, že vždy, když stránku se zpravodajstvím zkontrolujete, uvidíte zde nové události. Vyberte si položku, o kterou máte zájem, a pak přímo přejděte na stránku zveřejňující zprávu, kterou si chcete přečíst.

Služba Zprávy Google je velmi neobvyklá zpravodajská služba, v níž jsou naše výsledky sestaveny výhradně pomocí počítačových algoritmů, bez lidského zásahu. V důsledku toho jsou zpravodajské zdroje vybírány bez ohledu na politické stanovisko nebo ideologii a umožňují vám sledovat, jakým způsobem různé zpravodajské organizace informují o stejné události. Tato řada různých perspektiv a přístupů je mezi zpravodajskými stránkami online jedinečná a my ji považujeme za hlavní faktor v naší snaze pomoci vám být informováni o problémech, které se vás nejvíc dotýkají.

Další informace najdete přímo na stránce O službě Google Zprávy a pokud Vám některý sledovaný zdroj schází, tak je možné jej nahlásit k přídání. Takže hurá na Google Zprávy.

Související

 

Líbilo se? Přidejte do Linkuj.cz | del.icio.us | vybrali.sme.sk | Přidat RSS blogu do Google

Tip: Krátké zprávy a zajímavosti (rychlý přístup http://kryl.info/kratce)

Související