Milan Kryl

Komentáře k příspěvku

10 nejčastějších chyb v návrhu blogu

[ 1 ] Wu (WWW) - 18.10.05 10:15:28

Pěkné tipy, díky za zprostředkování.

[ 2 ] Lukáš Hroch (WWW) - 18.10.05 10:48:23

Není bod 7 (# Nepravidelné publikování) tak trochu v rozporu s filozofií blogování? Je asi rozumné nepsat tři dlouhé posty v jeden den, ale rozložit je, ale co když mě za celý týden nic nezaujme/nenapadne? Mám si vymýšletm jen abych uspokojil své čtenáře? Co když by druhá den nebyli aktuální?

Spousta otázek... ;)

[ 3 ] Leo - 18.10.05 12:32:36

Osobne nevidim duvod svazovat tak osobni vec, jako je webovy denicek, podobnymi pravidly. Kazdy at si pise jak chce, co chce a pro koho chce. Leo

[ 4 ] Dominique von Tralala (WWW) - 18.10.05 13:25:30

S malokterym z tech pravidel souhlasim... Ale nesouhlasim jen se sedmickou. Jak napsal Lukas H., bloguje se ve chvili, kdyz ma clovek neco na srdci. Umeni je, kdyz ma clovek na srdci neustale neco a dokaze to podat... Jsou hudebnici, kteri vydali jednu, dve desky za dvacet let a jsou hvezdy, protoze jsou to desky stoprocentni. Beatles jsou ale megahvezdy, protoze toho meli na srdci vic, a povedlo se jim vsechno podat stoprocentne... Kdybych ale ja nazpival treba sto desek (a treba kazdy rok jednu), nebudu hvezda ani nahodou, protoze nedosahnu ani minimalni kvality... Je to proste nesmysl :)

[ 5 ] Jiří Bureš (WWW) - 18.10.05 13:47:48

[3], [4] Tady se ale jedná o to, že když něco dělám, tak to obvykle můžu dělat i líp. Takže je třeba lepší, když bloguji pravidelně.

[ 6 ] Leo - 18.10.05 17:10:41

"Tady se ale jedná o to, že když něco dělám, tak to obvykle můžu dělat i líp."

Muzu, ale nemusim, taky je otazka co je to "lip". A mimochodem, snazit se byt porad lepsi a lepsi je dost unavny, a dost na tom, ze to rada lidi musi delat jinde, tak proc u blogovani nerelaxovat, Leo

[ 7 ] dusoft (WWW) - 18.10.05 18:04:19

Bod cislo 2 je nezmyselny. Ale mozno je len Nielsen vizualne zavisly.

Omnoho radsej si precitam rozumny text napisany bloggerom bez fotky, ako prispevok o nicom, kde sa skvie krasna fotka...

V kazdom pripade je jedno iste - Nielsen sa snazi udrzat stale hore publikovanim aj zjavnych volovin (hlavne, ze su in), mal by sa drzat pouzitelnosti. Tej zda sa zatial neprestal rozumiet.

[ 8 ] Markoff (WWW) - 18.10.05 21:22:09

nic proti, ale 1ka a 2ka sa vylucuje s 9inou, prave kvoli 9ine o sebe na weblogu nepisem osobne udaje, aj ked inak bych s tym nemal problem pre citatelov (a "O mne" som mal strucne na hl. stranke odkial som ho akurat skryl prave kvoli dovodu ze si vazne nemyslim ze to nejako pomoze citatelovi ked nie je samostatne schopny chapat vyjadreny nazor v clanku bez podrobnosti o autorovi)

[ 9 ] paxik (WWW) - 19.10.05 00:15:46

Souhlasím, že je tak trochu zbytečné uvádět příliš osobních informací. Pokud můj blog nezaujme čtenáře texty a fotografiemi ve článcích, pak je těžko zaujme, kde žiju a jak se jmenuje můj pes (no kdyby vás to náhodou zajímalo, tak to tam doplním:) Část čtenářů přesně ví, kdo jsem, a někdo čte jen proto, že mu nějakou náhodou sednou nebo nesednou moje postřehy. Blogování by mělo dělat radost, co myslíte?
Ale chci zdůraznit, že si cením snahy poradit kolegům bloggerům.To podotýkám jen tak náhodou, kdybys byl třeba někdy můj šéf;)

[ 10 ] Bugsle (WWW) - 6.12.05 19:00:37

Přístuup k blogování se nedá specifikovat. Každej má svoji cestu, která možná neni ta nejlepší a možná není ani jeho... :-)

[ 11 ] kj (WWW) - 20.4.09 10:59:14

Volné náklady a volná vozidla v Evropské databázi TRANS vždy k dispozici

Od 5 let odehrává na evropském trhu logisticko – dopravní branže databáze volnýh nákladu a vozidel Trans významnou roli. V soucasné dobe, kdy dochází k utahování opasku, v dobe krize, se dopravní databáze ukázala jako ideální rešení, protože všichni se preci snažíme o minimalizaci nepotrebných nákladu. V Transu si každý muže sám najít náklad nebo vozidlo. Není nutná instalace aplikace, stací se zalogovat do On-line databáze Trans pouze pomocí hesla a loginu. Databáze je prístupná na strane www.logintrans.cz

http://www.logintrans.cz/

Přidání komentáře