Milan Kryl

Komentáře k příspěvku

Vyhledat ubytování - žádný problém

[ 1 ] Mayo (WWW) - 20.5.04 11:45:33

No cista pravda s tymi strankami na Slovensku. Skuste si pozriet http://www.penzion-hello.sk. Este je na tom kopec prace, ale potrebujem kritiku.

[ 2 ] Milan Kryl (WWW) - 20.5.04 14:56:49

[1] Osobně mi na vašich stránkách chybí hlavně ceník. Pak by se určitě ještě hodila nějaká mapa, protože najít na webu mapu Slovenska je taky hodně velký problém.

Co se týká technického řešení zvážil bych použití flashe na hlavičku. Nemyslím si, že krom teploty je tam potřeba mít něco interaktivního.

A ta teplota v hlavičce je taktéž podle mě zbytečná (zvlášť na každé stránce). Jako zákazník bych spíš uvítal graf teplot za loňský rok, abych mohl naplánovat svoji dovolenou dopředu. Myslím si, že last minute návštěvníků bude méně, protože ubytování bývá v hlavní sezóně již vyprodané a aktuální teplota tím ztrácí význam. Pokud máte ubytování nejen na léto ale i na zimu, přidal bych i graf stavu sněhu z loňska.

Jinak se mi stránky líbí a určitě patří k těm vydařenějším, co se dají na slovenském internetu týkajícího se ubytování najít.

[ 3 ] Mayo - 20.5.04 18:56:47

Ďakujem za kritiku. Vo všetkých bodoch sa s Vami zhodnem. V podstate všetko je spravené provizórne.
Keďže sa vo flashi len učím, tak ten banner môže vyzerať časom fádne. Určite bude poskytovať viac informácii ako teplota. Napr. už teraz reprezentuje akuálny stav počasia (ak prší, tak skutočne aj v tom banneri prši a pod.) Cenník aj mapa sa pripravuje. Dokonca mám niečo už rozpracované. Dám Vám link, špecialne pre Vás, aby ste mi to mohli ohodnotiť. Berte ale ohľad, že zatial je všetko preview. Chýba tona vecí. No ten link : www.penzion-hello.sk/kryl . Ak budete mať chuť okomentovať mi to. Môj email hello_m@inmail.sk. S pozdravom Márián Hello.

[ 4 ] Milan Kryl (WWW) - 20.5.04 19:14:35

Kontaktni mail byla další věc, kterou jsem na stránce nenašel. Pokud chcete někomu sdělit link jen pro něj, tak je hodně odvážné jej psát jako komentář pod příspěvek. :) O nebezpečnosti se můžete přesvědčit v jiném příspěvku http://kryl.info/prispevek.php?cislo= Další případné reakce ohledně vašich prosím na můj email.

Přidání komentáře